Apartamenty

Zapraszamy do pobytu w nowoczesnych apartamentach usytuowanych w centrum Gdyni. Do dyspozycji oddajemy przestronne apartamenty: w każdym z nich znajdują się dwie niezależne sypialnie, duża wygodna łazienka oraz duży salon z kuchnią. W budynku jest duża, wygodna winda więc do apartamentów bez problemu można dojechać zarówno z garażu jak i wchodząc wejściem głównym. Oczywiście nie może zabraknąć bezpłatnego dostępu do Internetu poprzez wi-fi. Ponadto, oferujemy do wyłącznej dyspozycji bezpłatnie miejsce parkingowe w monitorowanym garażu.
Poza tym obok budynku dostępne jest patio, na którym można miło spędzić czas.
W apartamentach przygotowaliśmy też udogodnienia dla dzieci. Poza łóżeczkami dla niemowląt dostępne jest krzesełko do karmienia, przewijak, zabawki oraz książeczki.

Apartament przy ul. Św.Wojciecha

Duży salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 50 m2 to odpowiednia przestrzeń do spędzania wieczorów. Salon wyposażony jest w wygodną sofę, stół z krzesłami oraz telewizor. Do salonu przylega duży balkon na którym wygodnie można napić się kawy.

Sypialnie

Do salonu przylegają dwie niezależne sypialnie. W obu znajdują się wygodne podwójne łóżka. Na życzenie możemy przygotować łóżeczka dla niemowląt.

Przytulna i czysta łazienka wyposażona jest zarówno w prysznic jak i w wannę. Dla dzieci jest dostępna mata antypoślizgowa i stołek ułatwiajacy maluchom mycie rąk.

Kuchnia

Do dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię. Można skorzystać zarówno z naczyń jak i lodówki, zmywarki, indukcyjnej płyty grzewczej (bezpieczna dla dzieci) i piekarnika.

Parking

Gościom przekażemy pilota do bramy garażowej z miejscem do wyłacznego korzytania podczas całego pobytu.

Apartament przy ul. Zygmunta Augusta

Salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 25 m2 to idealna przestrzeń do spędzania wspólnych wieczorów. Salon wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę, stół z krzesłami oraz telewizor. Do salonu przylega duży balkon na którym wygodnie można napić się kawy.

Sypialnie

W apartamencie znajdują się dwie niezależne sypialnie. W obu znajdują się wygodne podwójne łóżka. Na życzenie możemy przygotować łóżeczka dla niemowląt.

Przytulna i czysta łazienka wyposażona jest w dużą kabinę prysznicową. Dla dzieci jest dostępna wanienka i stołek ułatwiajacy maluchom mycie rąk.

Kuchnia

Do dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię. Można skorzystać zarówno z naczyń jak i lodówki, zmywarki, indukcyjnej płyty grzewczej (bezpieczna dla dzieci) i kuchenki mikrofalowej.

Parking

Gościom przekażemy pilota do bramy garażowej z miejscem do wyłacznego korzytania podczas całego pobytu.

Apartament przy ul. 3 Maja

Apartament znajduje się z zabytkowej przedwojenej kamienicy z windą. Do budynku prowadzą niewielkie schody więc nie proponujemy pobytu w nim osobom które mają trdności z poruszaniem się.

Salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 18 m2 to idealna przestrzeń do przygotowania posiłku i wieczornego wypoczynku. Salon wyposażony jest w wygodną rozkładaną sofę - możliwość spania dla 2 dodatkowych osób, stół z krzesłami i duży aneks kuchenny.

Sypialnia

W apartamencie znajduje się jedna duża sypialnia (22 m2) z podwójnym łóżkiem. Na życzenie możemy przygotować dostawkę lub łóżeczko dla niemowląt. Do sypialni przylega duży balkon z widokiem na miasto.

Przytulna i czysta łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową. Dla dzieci możemy udostępnić wanienkę i stołek ułatwiajacy maluchom mycie rąk w umywalce.

Kuchnia

Do dyspozycji oddajemy w pełni wyposażony aneks kuchenny z pralką i zmywarką. Do dyspozycji są naczynia, lodówka, zmywarki, płyta grzewczej i piekarnik.

Parking

Gościom możemy przekazać pilota do bramy prowadzącej do wewnętrznego parkingu, ale nie gwarantujemy, że miejce parkingowe będzie dostępne przez cały pobyt. Na zdjęciach w galerii apartementu można zobaczyć jak mniej więcej wygląda ten parking.

Zobacz zdjęcia apartamentu i Gdyni

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2019 Lato w Gdyni - Komfortowy apartament w centrum Gdyni.